32437949988700068
recent
أخبار ساخنة

Najważniejsze 1000 słów i wyrażeń w języku Niemieckim

الخط

Najważniejsze 1000 słów i wyrażeń w języku NiemieckimSłowa i rozmowa pomagają nam w rozwijaniu swoich zdolności z mówieniu w języku Niemieckim. Kiedy budujemy jakieś zdanie, musimy musimy wywoływać słowa. Istnieją pewne zwroty, które powinny być zapamiętane tak jak są i nie zaleca się ich dzielenia na słowa, więc nie będą się tak komplikować w pierwszej fazie nauki niemieckiego. I tego nauczymy się na dzisiejszej lekcji.
Dostarczymy dwa linki do wspaniałej aplikacji i książki. Aplikacja zawiera najważniejsze zdania, których będziesz potrzebować w swoim codziennym życiu, aby poprawnie mówić po Niemiecku  z głosem i tlumaczeniem Arabskim, poza tym w książce znajdziesz 1000 słów ze zdjęciami.
Nie znajdziesz żadnych problemów z używaniem lub pobieraniem aplikacji bądź książki, ponieważ ich rozmiar jest zbyt mały w porównaniu z Twoim miejscen na dysku, natomiast jej użyteczność na pewno jest dużo większa w porównaniu z Twoim miejscem na dysku.
Radzę ci nie spieszyć się z zapamiętywaniem słów i zdań w sposób, który Twój umysł nie pochłonie. Nie ma znaczenia, ile słowa zapamiętałeś, ale ważne jest to, jak długo te słowa pozostaną w Twoim umyśle, i czy naprawdę możesz tworzyć zdania tymi słowami lub po prostu zapamiętywać je takimi, jakimi są.
Staraj się zawsze dzielić pracę w sposób odpowiadający Twoim umiejętnościom, na przykład możesz zapamiętać pięć słów każdego dnia, ale musisz wypowiadać różne zdania, używając tych słów, aby upewnić się, że je poprawnie zrozumiałeś, a nie tylko zapamiętałeś. Po chwili staraj się zawsze powrócić do tych słów, ponieważ możesz o nich szybko zapomnieć.
Najsilniejszym sposobem nauki języka Niemieckiego jest wykorzystanie wszystkiego, co zapamiętałeś podczas rozmowy z przyjaciółmi, którzy mówią po niemiecku. Posługiwanie się językiem jest jednym z najważniejszych sposobów, które sprawiają, że słowa zostają na dłużej w Twojej pamięci, ale zapamiętywanie go nigdy nie będzie wystarczające i spowoduje, że proces uczenia się będzie dłuższy.
Podsumowując, nie zapomnij podzielić się tym tematem ze swoimi przyjaciółmi, którzy dzielą się z Tobą tym samym w celu nauki języka Niemieckiego oraz nie zapomnij modlić się za nas z całego serca, dzięki czemu zawsze będziemy dostarczali wszystko co najlepsze dla Ciebie.
Zostawiam Ci link do pobrania:

Mam nadzieję, że skorzystałeś z tego tematu i nie zapomnij zostawić swojej sugestii w komentarzu, abyśmy nad tym popracowali.
ليست هناك تعليقات
إرسال تعليق

إرسال تعليق

نموذج الاتصال
الاسمبريد إلكترونيرسالة